İş Süreç Yönetimi (BPM) Yazılımı

İş Süreç Yönetimi Yazılımı(Business Process Management Software) bir organizasyonun tüm süreçlerinin başından sonuna kadar hangi aşamalardan geçtiğini, nasıl yönetileceğini optimize ederek kuruluşların performansını artıran bir yönetim sistemidir. İş Süreç Yönetimi, organizasyonların verimliliğini ve etkinliğini geliştirir. Kurumsal süreçlerin otomatize olması, ürün veya hizmetin üretimi ve dağıtımı için izlenebilir ve kontrol edilebilir bir teknoloji oluşturarak uygulanmaktır. Tekrar eden işlemler; belli bir sıralama ve düzen ile gerçekleşir. Eksik veri ve zamanlama hataları ortadan kalkar.
Sistem; klasik iletişim yöntemleriyle sağlanmaya çalışan iş yönetimine hız kazandırır. Zaman yönetimi en optimum şekilde gerçekleşir.
Kayıtlı gerçekleşen sürecin sonuçlanmasına yönelik takibin yanısıra raporlama olanağı da sağlanır. Raporlarla aksalıklar tespit edilir ve geliştirme yoluna gidilir.
Bu işlemler workflow ile tut sürükle(drag & drop) yordamıyla yönetilir ve low code ile mantıksal (logical) işlemlerde iş birimleri tarafından gerçekleştirilir.
Başka sistemlerle Web Servis, Rest Api, Soap Servis, Google Drive, Office 365, SSO (Single Sign On), Active Directory ve Bulut Entegrasyonları gibi protokoller üzerinden haberleşebilir.


İş Süreç Yönetimi ile
❖ Low Code ile süreçleri yöneten
Optimize eden
❖ Performansını artıran
360 derece denetim ve tek merkezli yönetimi sağlayan
❖ Organizasyonların verimliliğini ve etkinliğini geliştiren
❖ Kurumsal süreçlerin otomatize olmasına katkı sağlayan bir yapıya sahip olursunuz.

İş Süreç Yönetiminin Avantajları
❖ Daha iyi Kontrol ve hızlı karar alma
❖ Daha iyi müşteri ilişkileri
❖ Daha kısa sürede iş bitirme
❖ Daha kolay veri yönetimi
❖ Daha düşük maliyet ve daha yüksek katma değer
❖ Daha yüksek kalite ve güvenirlik
❖ Daha somut ve ölçülenebilir sonuçlar
❖ Daha yüksek çalışan moral ve motivasyon sağlandığı
❖ Kolay Süreç tasarımları Javascript kodlaması daha az.
❖ Süreçleri kopyalama işlemlerinin daha hızlı olması.
❖ Her kullanıcı içi çoklu dilde süreç kullanımı.
❖ Esnek Mimariye sahip olması.Sunum için tıklayınız.

Teknik Özellikler :
❖ Süreç yönetimi - Görev Delegasyonu, Görev temelli kurallara göre yönlendirme, İş akışı geçmişinin ayrıntılı günlüğü, Aynı görevi birden fazla kullanıcıya veya rollere atama, İş listelerinde görevlerin önceliklendirilmesi, Tekrarlayan işlemlerin planlanması, Verilere bağlı olarak dinamik alt iş akışları, Süreç iyileştirme için görev süresi analizi.
❖ Formlar - Mobil cihazlar dahil herhangi bir tarayıcı için destek, Konularla ilişkili kullanıcı yorumları, Herhangi bir ihtiyaç için 40’tan fazla arayüz kontrolü, Master-Detail veya iç içe düzen veri girişi, Özelleştirilebilir yazıcı çıktıları, Kural tabanlı form doğrulamaları, Kural tabanlı form tasarımı değişiklikleri, Görüntüler dahil kopyala / yapıştır desteğiyle zengin metin editörü, Form parçalarını yeniden kullanmak için şablon kontrolleri, İstemci tarafı script çalıştırma, Ekler veya veriler için dijital imza desteği, Elektronik tablolar için veri dışarı ve içeri alma, Grafiksel Pasta
❖ Veri - İşletmeler için gelişmiş veritabanı modelleri, Değişiklik takibi ile otomatik veritabanı modelleri dağıtımı, Veritabanı sütunları için çoklu dil, Yüksek performanslı ve ölçeklenebilir yerel XML veritabanı desteği, XQuery 3.0 tabanlı sorgu desteği. No SQL, Tarihsel süreç verilerine erişim, Form ekleri için genel depo, Revizyon takibi, Tam metin indeksleme, Şablonlardan PDF veya HTML dökümanları oluşturma, İş objeleri ile ilgili doküman arşivleme.

Hazır Ürünlerimiz : İzin Talep, UETS (E-tebligat Süreci), Avans ve Masraf, Belge Arşivi, İleti yönetim Sistemi, Personel Özlük İşleri, Sözleşme Yönetimi, Öneri Sistemi, Personel Özlük İşleri Yönetimi, Müşteri Şikayetleri, Yardım Masası, Kredi Talep, Gelen Giden Evrak, Onay Süreci, Resmi Yazışma Süreci, Kalite ve Risk Değerlendirme Süreçleri, Operasyonel Süreçler, Yıllık Plan Kaynak Dağılımı, Tedarikçi Değerlendirme, Fatura Yönetim Sistemi, Demirbaş Yönetimi, Personel Kiralama, Proje Yönetimi KEP E-Yazışma, Seyahat Süreci Yönetimi, Cihaz Takip Süreci, Pazarlama Süreçleri, İK Süreçleri ( işe alım,performans yönetimi, acenta takip ), Ruhsat Yönetim Süreci, Tesis Yönetim Süreci,Operasyon Süreçleri, Müşteri Hizmetleri Süreçleri, Yeni Ürün Süreçleri, İmza-Onay Süreçleri, Mağaza Açılış Süreci, İş Başvuru Değerlendirme Süreci, Eğitim Talebi Süreci, Belge Arşivi, İmza Süreçleri, Kalite ve Risk Değerlendirme Süreçleri, Envanter Takip Süreçleri, Fiziksel Arşiv Süreci, EFT Süreçleri, Kredi Başvuru Süreci, Müvekkil Görüşmelerin ve Davaların Görüşüldüğü Süreç Sonunda Avukat Kıdemine İstinaden Proforma Hesaplamasının Olduğu Bir Süreç,

Potansiyel Sektörler : Finans ve Bankacılık, Sigorta, Perakende, Eğitim, Denetim, Sağlık, Üretim.

Referanslar : Ülker, TEB, A101, Güneş Sigorta, Süvari, Eczacıbaşı, AEGON, Emeklilik Gözetim Merkezi, Vakıfbank, QNB Finansbank…