Proje Yönetimi (ISETIA) Yazılımı

Herhangi bir planlama projesini en başından planlamak ve bu plana sadık kalarak yürütmek zordur. Birçok aşama, dış faktörler ve birçok değişken proje yürütülürken zamanı etkin kullanmanızı engelleyebilir ve plandan sapma payını arttırabilir.

Proje bazlı ilerleyen kurumlarda (hem yönetim hem de teknik ekip bazında) proje ile ilgili planlama, yürütme ve yönetme, iş birliği yapma, görev atama, yeni görev oluşturma ve proje çıktılarından raporlar oluşturabilmenizi sağlar.
Projenin içerdiği tüm süreçleri 360 derece ve tek ekranda yönetmeye, optimize etmeye yardımcı olur. Kurumda ya da bir projedeki tekrarlanabilir tüm süreçleri otomatikleştirir; bu sayede kaynakların daha iyi kullanılmasını, verimliliğinin artmasını sağlar. ISTEIA ile operasyonel maliyetler ve riskler azalır.


Sunum için tıklayınız.

ISETIA İLE NELER YAPABİLİRİZ ?
❖ 3P Modülü ile sınırsız proje yürütebilir; projelerinizi lokasyon, büyüklük, alt yapı, üst yapı gibi portföylere bölebilir; her bir aşama için veya görev yönetimi (alt yapı işleri, task managment vs..) farklı bir program oluşturabilirsiniz.
❖ ISETIA BOARD’ da bilgilendirme sistemi sayesinde postit mantığı ile bir projedeki tüm aşamaları görebilirsiniz. Projenin hangi aşamasında kimin sorumlu olduğu, ilerleme yüzdeleri, proje ekibiyle etkileşimli notlar, riskler ve sorunlar gibi konuları anlık takip edebilir, herhangi bir ekibe ya da kişiye atayabilir ve bitiş tarihi belirleyebilirsiniz.
❖ Doküman modülü ile projeyle ilgili sözleşmeleri, tasarımları, onayları, izin yazılarını ve bu formattaki tüm dokümanları güvenli bir şekilde arşivleyebilirsiniz. Aynı zamanda karşılaştırma yapabilir, istediğiniz dokümanı ilgili projeyle ilişkilendirebilir ve tüm paydaşlar ile paylaşabilirsiniz. Doküman versiyonlama ve online düzenleme işlemleri yapabilirsiniz.
❖ Risk ve sorun modülleri ile projedeki olası riskleri belirleyip bu riskleri gidermek adına bir topic başlatabilir, çözüm önerileri geliştirebilir, risklerin çözülmesi için ekiplere görevler atayabilirsiniz.
❖ Bütçe modülü ile proje başlangıcında bütçenizi belirleyebilir, proje ilerleme durumuna göre bütçenizi anlık takip edebilir, bütçe aşımı durumlarında sistemin uyarı vermesini sağlayabilirsiniz.
❖ Web tabanlı bir çözüm olduğundan, kurumsal iletişiminizi internetin olduğu her yerde projelerinizi rahatlıkla takip edebilir, saha ekipleri ile ISETIA üzerinden anlık iletişim kurabilirsiniz.
❖ 3D olarak tüm projelerinizi BIM Viewer üzerinde, çok detaylı olarak görüntüleyebilir, ölçüm yapabilir, yine proje görseli üzerinde not alıp bu notları ekiplere gönderebilirsiniz.

Referanslar : Birevim, Sigma Mühendislik, Dubai Metro, Folkart, Yapı Merkezi, İstanbul Atatürk Havalimanı

Potansiyel Sektörler; Finans, İnşaat, Mağazacılık , Proje Yönetim Ofisleri